З 09.03. по 13.03.2026 року в Княжолуцькому ліцеї було проведено Тиждень словесності, присвячений Шевченківським дням (вчителі – Дяченко Г. Я., Пліш С. Р., Венгринюк Г.М., Шолом Л.С., Петрушка В.М.).
Вікторини, ігри, тематичні уроки, презентації, конкурси, віртуальне інтерв’ю з письменниками минулого, віршований флешмоб «І мертвим і живим ….», круглий стіл на тему «Тарас Шевченко – як національний герой», літературна композиція «О рідна мово, скарбе мій єдиний» - усе залишило в серцях учнів глибокий слід.
Було цікаво, весело, креативно. Тиждень промайнув як одна мить, наповнюючи стіни ліцею звуками рідної мови, силою Шевченківського слова.
Дякуємо всім, хто долучився до вшанування нашої культурної спадщини залишеною і натхненною діяльністю та творчістю Тараса Шевченка.