Єдина Країна! Единая Страна!

Педагогічний колектив



Пенгрин Михайло Васильович - директор школи, вчитель історії та правознавства, вища категорія, старший вчитель.
















Петрушка Василь Михайлович - вчитель історії, голова ПК школи, друга категорія.



















Бойченко Ольга Володимирівна - вчитель християнської етики, "людина і світ", вища категорія.
















Дяченко Галина Ярославівна- вчитель української мови та літератури, вища категорія, старший вчитель.

















Гаращак Леся Петрівна - вчитель української мови та літератури, вища категорія. 



















Пліш Світлана Романівна- вчитель української мови та літератури, вища категорія, старший вчитель.



















Венгринюк Ганна Михайлівна - вчитель зарубіжної літератури, перша категорія.



















Мосонь Мар'яна Володимирівна - вчитель зарубіжної літератури, друга категорія.




















Лісткова Ольга Василівна - вчитель англійської мови, вища категорія, старший вчитель.


















Проців Оксана Романівна - вчитель англійської мови, друга категорія.
Винник Валентина Андріївна - вчитель математики та образотворчого мистецтва, вища категорія.

















Звєрєва Лідія Миколаївна - вчитель математики, вища категорія, старший вчитель.



















Малачковський Григорій Григорович - вчитель математики, вища категорія.



















Стасюк Ольга Семенівна - вчитель фізики та астрономії, вища категорія, старший вчитель.


















Чекаловська Орися Ігорівна - вчитель математики та інформатики, друга категорія.














Махньов Євгеній Олександрович - вчитель інформатики, перша категорія.
Пак Олександра Степанівна - вчитель географії та природознавства, вища категорія.



















Лесів Вікторія Степанівна - вчитель біології та екології, вища категорія.



















Махньова Тетяна Миколаївна - вчитель хімії, вища категорія.



















Щеглюк Оксана Михайлівна - вчитель основ здоров'я та трудового навчання, перша категорія.
Мальон Марія Йосипівна- вчитель початкових класів, вища категорія, старший вчитель.



















Копчак Наталія Василівна - вчитель початкових класів, вища категорія.



















Пенгрин Леся Василівна - вчитель початкових класів, вища категорія, старший вчитель.



















Шумей Тетяна Іванівна - вчитель початкових класів, вища категорія, старший вчитель.



















Фединяк Леся Богданівна - вчитель початкових класів, вища категорія.




















Льохерт Ольга Дмитрівна - вчитель початкових класів, перша категорія.


















Титиш Ліда Василівна - вчитель початкових класів, перша категорія.



















Марчак Руслана Богданівна- вчитель початкових класів, друга категорія.



















Марчак Ганна Михайлівна - вчитель початкових класів, групи продовженого дня, друга категорія.




















Сич Оксана Леонідівна - практичний психолог, перша категорія.



















Титиш Іван Андрійович - вчитель музики, молодший спеціаліст.



















Шиян Михайло Тарасович - вчитель фізичної культури, вища категорія, старший вчитель.